Tablica Lenovo Tab Plus 8GB RAM / 256GB ROM / 27,9 cm (11,5″)
MediaTek Helio G99 (8 cores, 2x A76 @2,2 GHz + 6x A55 @2,0 GHz), 8 GB LPDDR4X (soldered), 256 GB UFS 2.2, 27,9 cm (11,5″) 2K (2000x1200) Touch IPS 400 nits 72% NTSC 90Hz, ARM Mali-G57 MC2 Graphics, 1x USB-C 2.0, Wi-Fi 5 (1x1), Bluetooth 5.2, GPS, microSD Card, 8MP+8MP Webcam, Li-Po 8600mAh, Google Android 14
- Koda:ZADX0026ES-B
- Proizvajalec:Lenovo
- Garancija:12 mesecev
- Stanje:Lenovo Refurbished
-
USB-C polnilec:
- V poslovalnici: ✅
- V skladišču: ✖
- Opis izdelka
- Dodatne informacije
MediaTek Helio G99 (8 cores, 2x A76 @2,2 GHz + 6x A55 @2,0 GHz), 8 GB LPDDR4X (soldered), 256 GB UFS 2.2, 27,9 cm (11,5″) 2K (2000x1200) Touch IPS 400 nits 72% NTSC 90Hz, ARM Mali-G57 MC2 Graphics, 1x USB-C 2.0, Wi-Fi 5 (1x1), Bluetooth 5.2, GPS, microSD Card, 8MP+8MP Webcam, Li-Po 8600mAh, Google Android 14
| Proizvajalec | Lenovo |
| Procesor | MediaTek Helio G99 (MT6789) / 2x 2,2 GHz (ARM Cortex-A76) + 6x 2,0 GHz (ARM Cortex-A55) |
| Proizvajalec procesorja | MediaTek |
| Serija procesorja | MediaTek series |
| Disk | 256 GB UFS 2.2 |
| Pomnilnik | 8 GB LPDDR4x |
| LCD zaslon | 27,9 cm (11,5″) 2K (2000x1200) Touchscreen IPS | 400 nits | 72% NTSC | 90Hz |
| Ločljivost | 2K / 2000 x 1200 |
| Tip LCD zaslona | Sijajni (BrightView, gloss), Touch |
| Velikost zaslona | 27,9 cm (11,5″) |
| Resolucija | 2K / 2000 x 1200 |
| Ločljivost zaslona | 2000 x 1200 |
| Grafika | ARM |
| Grafična kartica | Arm Mali-G57 MC2 Grap |
| Tip grafične | integrirana |
| Optična enota | Ne |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | Ne |
| USB-C | Da |
| USB 4.0 | Ne |
| HDMI | Ne |
| Display port | Ne |
| VGA | Ne |
| WLAN | Da |
| Bluetooth | Da |
| WWAN | Ne |
| Spletna kamera | Da |
| Čitalec kartic | Da |
| AIO | Ne |
| Smart Card | Ne |
| Operacijski sistem | Google Android OS |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Stopnja osveževanja: | 90 Hz |
| GPS | Da |
| Prstni odtis | Ne |
| Thunderbolt | Ne |
| Energetski razred | D |
| Energetska kartica | |
| Ima polnilec | Ne |
| Podpira USB PD | Da |
| USB-C polnilec | Ne |
| Zahtevana moč polnilca (W) | 45 W |
| EPREL informacijski list |
