Tablica Lenovo Tab TB311FU 25,6 cm (10,1″) Mediatek Helio G85 4GB RAM/128GB eMMC
MediaTek Helio G85 (Octa-Core, 2x A75 @2,0GHz + 6x A55 @1,8GHz), Arm Mali-G52 MC2 (IGP), 4 GB LPDDR4X (soldered), 128 GB eMMC, 25,6 cm (10,1″) WUXGA (1920x1200) Multi-Touch IPS, 1x USB-C 2.0, MicroSD CardReader, Wi-Fi 5 (WLAN 802.11a/b/g/n/ac, 1x1), Bluetooth 5.1, 5,0MP + 8,0MP Webcam, GPS, 5100mAh LiPo, Google Android 14
- Koda:ZAEH0175PL
- Proizvajalec:Lenovo
- Garancija:12 mesecev
- Stanje:Novo
-
USB-C polnilec:
- V poslovalnici: ✅
- V skladišču: ✖
- Opis izdelka
- Dodatne informacije
| Proizvajalec | Lenovo |
| Procesor | MediaTek Helio G85 (8 cores, 2x A75 @2,0GHz + 6x A55 @1,8GHz) |
| Proizvajalec procesorja | MediaTek |
| Serija procesorja | MediaTek series |
| Disk | 128 GB eMMC |
| Pomnilnik | 4 GB LPDDR4X |
| LCD zaslon | 25,6 cm (10,1″) WUXGA (1920x1200) Multi-Touch TFT LCD | IPS | 400 nits | Anti-finerprint | 72% NTSC |
| Ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 / 16:10 |
| Tip LCD zaslona | Sijajni (BrightView, gloss), Touch |
| Velikost zaslona | 25,6 cm (10,1″) |
| Resolucija | WUXGA / 1920 x 1200 / 16:10 |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1200 |
| Grafika | ARM |
| Grafična kartica | ARM Mali-G52 MC2 (IGP) |
| Tip grafične | integrirana |
| Optična enota | Ne |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | Ne |
| USB-C | Da |
| USB 4.0 | Ne |
| HDMI | Ne |
| Display port | Ne |
| VGA | Ne |
| WLAN | Da |
| Bluetooth | Da |
| WWAN | Ne |
| Spletna kamera | Da |
| Čitalec kartic | Da |
| AIO | Ne |
| Smart Card | Ne |
| Operacijski sistem | Google Android OS |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Stopnja osveževanja: | 60 Hz |
| GPS | Da |
| Prstni odtis | Ne |
| Thunderbolt | Ne |
| Energetski razred | D |
| Energetska kartica | |
| Ima polnilec | Ne |
| Podpira USB PD | Da |
| USB-C polnilec | Ne |
| EPREL informacijski list |
