Tablica Lenovo Tab TB311FU G85 25,6 cm (10,1″) 4GB RAM/64GB eMMC | WiFi | Luna Grey
MediaTek Helio G85 (8-Cores: 2x A75 @2,0GHz + 6x A55 @1,8GHz), 4 GB LPDDR4X (soldered), 64 GB eMMC 5.1, Arm Mali-G52 MC2 Graphics (IGP), 1x USB-C 2.0, Wi-Fi 5, 802.11ac (1x1) + Bluetooth 5.3, microSD Card, 5,0 MP + 8,0 MP Webcams, GPS, Li-Po 5100mAh, Google Android 14
- Koda:ZAEK0027PL
- Proizvajalec:Lenovo
- Garancija:12 mesecev
- Stanje:Novo
-
USB-C polnilec:
- V poslovalnici: ✅
- V skladišču: ✖
- Opis izdelka
- Dodatne informacije
| Proizvajalec | Lenovo |
| Procesor | MediaTek Helio G85 (8 cores, 2x A75 @2,0GHz + 6x A55 @1,8GHz) |
| Proizvajalec procesorja | MediaTek |
| Serija procesorja | MediaTek series |
| Disk | 64 GB eMMC |
| LCD zaslon | 25,6 cm (10,1″) WUXGA (1920 x 1200) TFT LCD (IPS) | 400 nits | Anti-fingerprint | 72% NTSC |
| Ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 / 16:10 |
| Tip LCD zaslona | Sijajni (BrightView, gloss), Touch |
| Velikost zaslona | 25,6 cm (10,1″) |
| Resolucija | WUXGA / 1920 x 1200 / 16:10 |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1200 |
| Grafika | ARM |
| Grafična kartica | ARM Mali-G52 MC2 Graphics |
| Tip grafične | integrirana |
| Optična enota | Ne |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | Ne |
| USB-C | Da |
| USB 4.0 | Ne |
| HDMI | Ne |
| Display port | Ne |
| VGA | Ne |
| WLAN | Da |
| Bluetooth | Da |
| WWAN | Ne |
| Spletna kamera | Da |
| Čitalec kartic | Da |
| AIO | Ne |
| Smart Card | Ne |
| Operacijski sistem | Google Android OS |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Stopnja osveževanja: | 60 Hz |
| GPS | Da |
| Prstni odtis | Ne |
| Thunderbolt | Ne |
| Energetski razred | D |
| Energetska kartica | |
| Ima polnilec | Da |
| Podpira USB PD | Da |
| USB-C polnilec | Ne |
| Maksimalna moč polnilca (W) | 20 W |
| EPREL informacijski list |
