Računalnik Lenovo Thinkcentre M70q G6 / Ultra 5 / RAM 32 GB / SSD Disk
Intel® Core™ Ultra 5 225T / 1.9 GHz TurboBoost 4.9 GHz, 32 GB DDR5 SODIMM, 512 GB NVMe SSD, 60,96 cm (24"), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, Intel Arc Graphics card, HDMI, USB-C, 6x USB, bluetooth, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
- Koda:I13A4002HGE
- Proizvajalec:Lenovo
- Garancija:12 mesecev
- Stanje:Rabljen
-
Kakovost:Odprta embalaža (Več informacij)
-
USB-C polnilec:
- V poslovalnici: ✖
- V skladišču: ✅
- Opis izdelka
- Dodatne informacije
Sistem ocenjevanja kakovosti
| Proizvajalec | Lenovo |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 225T / 1.9 GHz TurboBoost 4.9 GHz |
| Proizvajalec procesorja | Intel |
| Serija procesorja | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Disk | 512 GB |
| Pomnilnik | 32 GB |
| LCD zaslon | 60,96 cm (24″) |
| Ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip LCD zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Velikost zaslona | 61 cm (24″) |
| Resolucija | FHD / 1920 x 1080 |
| Grafika | Intel |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics card |
| Tip grafične | |
| Optična enota | Da |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.0 | Ne |
| USB-C | Ne |
| USB 4.0 | Ne |
| HDMI | Da |
| Display port | Ne |
| VGA | Ne |
| WLAN | Da |
| Bluetooth | Da |
| WWAN | Ne |
| Spletna kamera | Da |
| Čitalec kartic | Da |
| AIO | Ne |
| Smart Card | Ne |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Garancija v mesecih | 12 |
| GPS | Ne |
| Prstni odtis | Ne |
| Thunderbolt | Ne |
