Računalnik HP All-in-one 27-cr0008ng / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk
Intel® Core™ i7-1355U / 1,7 - 3,7 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 5,0 GHz, 16 GB DDR4 SODIMM, 1 TB NVMe SSD, 68,58 cm (27"), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, Intel® Iris® Xe Graphics, HDMI, USB-C, 4x USB, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
- Koda:I8Y3Q5EA
- Proizvajalec:Hewlett Packard
- Garancija:12 mesecev
- Stanje:Rabljen
-
Kakovost:Odprta embalaža (Več informacij)
-
USB-C polnilec:
- V poslovalnici: ✖
- V skladišču: ✅
- Opis izdelka
- Dodatne informacije
Sistem ocenjevanja kakovosti
| Proizvajalec | Hewlett Packard |
| Procesor | Intel® Core™ i7-1355U / 1,7 - 3,7 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 5,0 GHz |
| Proizvajalec procesorja | Intel |
| Serija procesorja | Intel® Core™ i7 |
| Disk | 1 TB |
| Pomnilnik | 16 GB |
| LCD zaslon | 68,58 cm (27″) |
| Ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip LCD zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Velikost zaslona | 68,50 cm (27″) |
| Resolucija | FHD / 1920 x 1080 |
| Grafika | Intel |
| Grafična kartica | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Tip grafične | |
| Optična enota | Da |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.0 | Ne |
| USB-C | Ne |
| USB 4.0 | Ne |
| HDMI | Da |
| Display port | Ne |
| VGA | Ne |
| WLAN | Da |
| Bluetooth | Da |
| WWAN | Ne |
| Spletna kamera | Da |
| Čitalec kartic | Da |
| AIO | Ne |
| Smart Card | Ne |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| GPS | Ne |
| Prstni odtis | Ne |
| Thunderbolt | Ne |
