Prenosnik Lenovo Idea Tab Pro / MediaTek series / RAM 8 GB / 13,3″
MediaTek Dimensity 8300, 8 GB LPDDR5 ONBOARD, 128 GB Onboard, 33 cm (13″), Sijajni (BrightView, gloss), Touch, 2944 x 1840 @144Hz, Integrated ARM G615 MC5, USB-C, Card reader, Android™ 14
- Koda:IZAE40006SE
- Proizvajalec:Lenovo
- Garancija:12 mesecev
- Stanje:Rabljen
-
Kakovost:Odprta embalaža (Več informacij)
-
USB-C polnilec:
- V poslovalnici: ✖
- V skladišču: ✅
- Opis izdelka
- Dodatne informacije
Sistem ocenjevanja kakovosti
| Proizvajalec | Lenovo |
| Procesor | MediaTek Dimensity 8300 |
| Proizvajalec procesorja | MediaTek |
| Serija procesorja | MediaTek series |
| Disk | 128 GB |
| Pomnilnik | 8 GB |
| LCD zaslon | 33 cm (13″) |
| Ločljivost | 2944 x 1840 @144Hz |
| Tip LCD zaslona | Sijajni (BrightView, gloss), Touch |
| Velikost zaslona | 33,8 cm (13,3″) |
| Resolucija | 2944 x 1840 @144Hz |
| Grafična kartica | Integrated ARM G615 MC5 |
| Tip grafične | |
| Optična enota | Da |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.0 | Ne |
| USB-C | Ne |
| USB 4.0 | Ne |
| HDMI | Da |
| Display port | Ne |
| VGA | Ne |
| WLAN | Da |
| Bluetooth | Da |
| WWAN | Ne |
| Spletna kamera | Da |
| Čitalec kartic | Da |
| AIO | Ne |
| Smart Card | Ne |
| Operacijski sistem | Android™ 14 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| GPS | Ne |
| Prstni odtis | Ne |
| Thunderbolt | Ne |
