Računalnik Lenovo ThinkStation S30 / Intel® Xeon® / RAM 32 GB / SSD Disk
Intel Xeon E5 1620 v2 (3.70GHz / Turbo boost 3.90GHz), 32 GB DDR3 DIMM, 240 GB NVME SSD + 4TB (2+2) SATA HDD, Nvidia Quadro K4000, 12x USB, Card reader, No OS Installed - Win10P COA
- Koda:ILTS3E51K40
- Proizvajalec:Lenovo
- Garancija:12 mesecev
- Stanje:Rabljen
-
Kakovost:A kvaliteta (Več informacij)
-
USB-C polnilec:
- V poslovalnici: ✖
- V skladišču: ✅
- Opis izdelka
- Dodatne informacije
Sistem ocenjevanja kakovosti
| Proizvajalec | Lenovo |
| Procesor | Intel Xeon E5 1620 v2 (3.70GHz / Turbo boost 3.90GHz) |
| Proizvajalec procesorja | Intel |
| Serija procesorja | Intel® Xeon® |
| Disk | 240 GB + 4TB (2+2) |
| Pomnilnik | 32 GB |
| Grafika | NVIDIA |
| Grafična kartica | Nvidia Quadro K4000 |
| Tip grafične | |
| Optična enota | Da |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.0 | Ne |
| USB-C | Ne |
| USB 4.0 | Ne |
| HDMI | Da |
| Display port | Ne |
| VGA | Ne |
| WLAN | Da |
| Bluetooth | Da |
| WWAN | Ne |
| Spletna kamera | Da |
| Čitalec kartic | Da |
| AIO | Ne |
| Smart Card | Ne |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Garancija v mesecih | 12 |
| GPS | Ne |
| Prstni odtis | Ne |
| Thunderbolt | Ne |
