Računalnik Lenovo Thinkcentre M920q Demo | i5-9500T | 16GB RAM | 256GB SSD | W11P
Intel Core i5-9500T (2,2 - 3,7 GHz), 16 GB DDR4 SODIMM, 256 GB SSD, Intel UHD Graphics 630 (IGP), 2x HDMI, 1x DisplayPort, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB 3.2 Gen2 (10Gbps), 3x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Gb LAN, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
- Koda:10RTS03E00
- Proizvajalec:Lenovo
- Garancija:12 mesecev
- Stanje:Demo
- V poslovalnici: ✅
- V skladišču: ✖
- Opis izdelka
- Dodatne informacije
| Proizvajalec | Lenovo |
| Procesor | Intel® Core™ i5-9500T / 2,2 GHz / Hexa-Core (6C/6T) / Turbo Speed 3,7 GHz |
| Proizvajalec procesorja | Intel |
| Serija procesorja | Intel® Core™ i5 |
| Disk | 256 GB SSD |
| Pomnilnik | 16 GB DDR4 |
| Grafika | Intel |
| Grafična kartica | Intel® UHD Graphics 630 |
| Tip grafične | integrirana |
| Optična enota | Ne |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.0 | 5x |
| USB-C | Da |
| USB 4.0 | Ne |
| HDMI | Da |
| Display port | Ne |
| VGA | Ne |
| WLAN | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| WWAN | Ne |
| Spletna kamera | Ne |
| Čitalec kartic | Da |
| AIO | Ne |
| Gaming | Ne |
| SSD | Da |
| Smart Card | Ne |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Osvetljena tipkovnica | Ne |
| Garancija v mesecih | 12 |
| GPS | Ne |
| Vhodne enote | Brez tipkovnice in miške |
| Prstni odtis | Ne |
| Thunderbolt | Ne |
| Ima polnilec | Ne |
| Podpira USB PD | Ne |
