Računalnik HP EliteDesk 800 G4 SFF Demo | i5-8500T | 16GB RAM | 256GB SSD | W11P
Intel Core i5-8500T (2,1 - 3,5 GHz), 16 GB DDR4-2666, SSD 256 GB SATA, Intel UHD Graphics 630 (IGP), 1x USB-C 3.2 Gen2 (10 Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen2 (10 Gbps), 4x USB-A 3.2 Gen1 (5 Gbps), 4x USB-A 2.0 (480 Mbps), 1x HDMI, 2x DisplayPort, 1x Gb LAN, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
- Koda:2US83AVD16
- Proizvajalec:Hewlett Packard
- Garancija:12 mesecev
- Stanje:Demo
- V poslovalnici: ✅
- V skladišču: ✖
- Opis izdelka
- Dodatne informacije
| Proizvajalec | Hewlett Packard |
| Procesor | Intel® Core™ i5-8500T / 2,1 GHz / Hexa-Core (6C/6T) / 3,5 GHz TurboBoost |
| Proizvajalec procesorja | Intel |
| Serija procesorja | Intel® Core™ i5 |
| Disk | 256 GB SSD |
| Pomnilnik | 16 GB DDR4 |
| Grafika | Intel |
| Grafična kartica | Intel® UHD Graphics 630 (IGP) |
| Tip grafične | integrirana |
| Optična enota | Ne |
| USB 2.0 | 4x |
| USB 3.0 | 6x |
| USB-C | Da |
| USB 4.0 | Ne |
| HDMI | Da |
| Display port | Da |
| VGA | Ne |
| WLAN | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| WWAN | Ne |
| Spletna kamera | Ne |
| Čitalec kartic | Ne |
| AIO | Ne |
| Gaming | Ne |
| SSD | Da |
| Smart Card | Ne |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Osvetljena tipkovnica | Ne |
| Garancija v mesecih | 12 |
| GPS | Ne |
| Vhodne enote | Brez tipkovnice in miške |
| Prstni odtis | Ne |
| Thunderbolt | Ne |
| Ima polnilec | Ne |
| Podpira USB PD | Ne |
