Monitor MSI PRO MP273UDE 68,6 cm (27″) 4K UHD IPS LED 60Hz 4ms
LED pisarniški monitor MSI PRO MP273UDE z diagonalo zaslona velikosti 68,6 cm (27″), največjo ločljivostjo 4K UHD (3840x2160 pikslov), odzivnim časom 4 ms (GtG), 10-bit IPS panelom z 1,07B barvami, 1000:1 statičnim kontrastnim razmerjem, podporo za Adaptive Sync in osveževanjem slike 60 Hz ter priključki 2x HDMI 2.0b (CEC) in 1x DisplayPort 1.4a. V monitor so vgrajeni tudi stereo zvočniki 2x 3W.
- Koda:9S6-3PB4CH-208
- Proizvajalec:MSI
- Garancija:12 mesecev
- Stanje:Novo
- V poslovalnici: ✅
- V skladišču: ✖
- Opis izdelka
- Dodatne informacije
LED pisarniški monitor MSI PRO MP273UDE z diagonalo zaslona velikosti 68,6 cm (27″), največjo ločljivostjo 4K UHD (3840x2160 pikslov), odzivnim časom 4 ms (GtG), 10-bit IPS panelom z 1,07B barvami, 1000:1 statičnim kontrastnim razmerjem, podporo za Adaptive Sync in osveževanjem slike 60 Hz ter priključki 2x HDMI 2.0b (CEC) in 1x DisplayPort 1.4a. V monitor so vgrajeni tudi stereo zvočniki 2x 3W.
Tehnične specifikacije:
- Diagonala: 68,6 cm (27"), velikostni razred: 26"-27"
- Ločljivost: 3840x2160 (4K UHD), 16:9, 163ppi
- Frekvenca osveževanja slike: 60 Hz (3840x2160)
- Svetilnost: 300 cdm² (običajna osvetlitev - SDR)
- Odzivni čas: 4 ms (GtG)
- Tehnologija panela: IPS
- Barvna globina: 10-bit (1,07B barv; 8bit+2bit FRC); sRGB 130%; Adobe RGB 93%; DCI-P3 98%
- Premaz površine panela: nebleščeče (anj. anti-glare)
- Tehnologija osvetlitve: LED, filter modre svetlobe
- Kontrastno razmerje: 1000:1 (statično); 100000000:1 (dinamično - DCR)
- HDR podpora: da, MSI DisplayHDR "Ready"
- Zorni koti (H/V): 178°/178°
- Oblika panela: ravna (anj. flat)
- Variabilna sinhronizacija slike: Adaptive Sync
- Priključi: 1x DisplayPort 1.4a (60Hz@3840x2160); 2x HDMI 2.0b (CEC); 1x 3,5 mm "Line-Out" avdio priključek; 1x DC-In priključek za napajanje
- Certifikati & standardi: Energy Star
- Zvočniki: 2x 3W
- Ergonomija zaslona: stojalo; nagib nazaj/naprej (+20°/-5°)
- VESA montaža: 75x75 mm (prosto)
- Energetska učinkovitost v načinu osvetlitve SDR (A - G): 26 kWh/1000h (F)
- Energetska učinkovitost v načinu HDR (A - G): 53 kWh/1000h (G)
- Dimenzije (ŠxVxG): 613,5 x 462,6 x 181,1 (s stojalom)
- Teža: 3,95 kg (s stojalom)
- Barva: črna
- Napajalnik: zunanji
Garancija: 12 mesecev
| Proizvajalec | MSI |
| Ločljivost | 4K UHD / 3840 x 2160 / 16:9 |
| Tip LCD zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Velikost zaslona | 68,6 cm (27″) |
| Kontrast | 1000:1 (statično), 100000000:1 (dinamično) |
| Resolucija | 4K UHD / 3840 x 2160 / 16:9 |
| Največja resolucija | 3840 x 2160 |
| Odzivni čas | 4 ms |
| Statični kontrast | 1000:1 |
| Število barv | 1,07B |
| Vidni kot | 178°/178° |
| Svetilnost | 300 cd/m2 |
| Vhodni priključki | 2x HDMI, DisplayPort |
| Frekvenca osveževanja: | 60 Hz |
| Energetski razred | F |
| Energetska kartica | |
| Garancija v mesecih | 12 |
| EPREL informacijski list |
