Računalnik enovo ThinkCentre neo 50q Gen 5 Tiny
Intel Core 5 210H (8 jederni, do 4.8 GHz), 16 GB DDR5 RAM, 512 GB SSD NVMe, Intelova grafika, Gigabit Ethernet, 802.11ax(Wi-Fi 6, Bluetooth 5.4, brez operacijskega sistema
- Koda:13B90060PB
- Proizvajalec:Lenovo
- Garancija:24 mesecev
- Stanje:Novo
- V poslovalnici: ✖
- V skladišču: ✖
- Opis izdelka
- Dodatne informacije
| Proizvajalec | Lenovo |
| Procesor | Intel Core 5 210H procesor 2,20 GHz (12M, do 4,80 GHz, 8-jeder, 12-niti) |
| Proizvajalec procesorja | Intel |
| Serija procesorja | Intel® Core™ 5 |
| Disk | 512 GB SSD |
| Pomnilnik | 16 GB DDR5 |
| Grafika | Intel |
| Grafična kartica | Intel Graphics |
| Tip grafične | integrirana |
| Optična enota | Ne |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.0 | 3x |
| USB-C | Da |
| USB 4.0 | Ne |
| HDMI | Da |
| Display port | Da |
| VGA | Ne |
| WLAN | Da |
| Bluetooth | Da |
| WWAN | Ne |
| Spletna kamera | Ne |
| Čitalec kartic | Ne |
| AIO | Ne |
| Gaming | Ne |
| SSD | Da |
| Smart Card | Ne |
| Operacijski sistem | brez OS |
| Osvetljena tipkovnica | Ne |
| Garancija v mesecih | 24 |
| GPS | Ne |
| Prstni odtis | Ne |
| Thunderbolt | Ne |
| Ima polnilec | Da |
| Podpira USB PD | Ne |
| Zahtevana moč polnilca (W) | 90 W |
