Prenosnik HP Zbook Fury G1i 16 Ultra 9 285HX/64GB/SSD 1TB/16''WQXGA 400/RTX PRO 2000 8GB/LTE/W11Pro
Lotite se najzahtevnejših delovnih procesov z napravo HP ZBook Fury, ki v prenosniku prinaša procesor namiznega razreda. S profesionalno grafično kartico, ogromnim pomnilnikom in shrambo ter funkcijami za sodelovanje, izboljšanimi z umetno inteligenco, lahko urejate videoposnetke v ločljivosti 8K, upodabljate 3D-modele ali natančno uglasite modele strojnega učenja. Izkusite zmogljivost delovne postaje z umetno inteligenco na poti.
- Koda:98L78ET#BED
- Proizvajalec:Hewlett Packard
- Garancija:36 mesecev
- Stanje:Novo
- Opis izdelka
- Dodatne informacije
| Proizvajalec | Hewlett Packard |
| Procesor | Intel Core Ultra 9 -285HX (do 5,5 GHz, 40 MB cache L2, 24 jeder, 24 niti) |
| Proizvajalec procesorja | Intel |
| Serija procesorja | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Disk | SSD 1 TB 2280 PCIe-5x4 NVMe |
| Pomnilnik | 64 GB RAM DDR5-5600 MHz (2x32GB) 2 prosti reži do192 GB |
| LCD zaslon | 40,64 cm (16,0'') WQXGA 2.5k (2560x1600), nebleščeč, 400 nit, 120Hz, LBL, IR senzor |
| Ločljivost | WQXGA / 2560 x 1600 / 16:10 |
| Tip LCD zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Velikost zaslona | 40,64 cm (16,0″) |
| Resolucija | WQXGA / 2560 x 1600 / 16:10 |
| Grafika | NVIDIA |
| Tip grafične | |
| Optična enota | Ne |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.0 | Ne |
| USB-C | Da |
| USB 4.0 | Ne |
| HDMI | Da |
| Display port | Ne |
| VGA | Ne |
| WLAN | Ne |
| Bluetooth | Da |
| WWAN | Da |
| Spletna kamera | Da |
| Čitalec kartic | Da |
| AIO | Ne |
| Gaming | Ne |
| SSD | Ne |
| Smart Card | Ne |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 (64-bit) |
| Osvetljena tipkovnica | Da |
| Garancija v mesecih | 36 |
| Stopnja osveževanja: | |
| GPS | Ne |
| Vhodne enote | |
| Prstni odtis | Da |
| Thunderbolt | Da |
| Ima polnilec | Ne |
| Podpira USB PD | Ne |
