HP Z2 MINI G9 Workstation
Intel Core i5-14600K (14 jederni, do 5.3GHz), 16 GB DDR5 RAM, SSD 512 GB NVMe, NVIDIA RTX A1000 med 8GB GDDR6, Gigabit Ethernet, Linux
- Koda:4Y5Y9AV
- Proizvajalec:Lenovo
- Garancija:24 mesecev
- Stanje:Novo
- V poslovalnici: ✖
- V skladišču: ✖
- Opis izdelka
- Dodatne informacije
| Proizvajalec | Lenovo |
| Procesor | Intel® Core™ i5-14600K / 2,6GHz / 14-Cores (6C+8C/20T) / Turbo Speed 5,3GHz |
| Proizvajalec procesorja | Intel |
| Serija procesorja | Intel® Core™ i5 |
| Disk | 512 GB SSD |
| Pomnilnik | 16 GB DDR5 |
| Grafika | ločena |
| Grafična kartica | NVIDIA RTX A1000 |
| Tip grafične | |
| Optična enota | Ne |
| USB 2.0 | 2x |
| USB 3.0 | 4x |
| USB-C | Da |
| USB 4.0 | Ne |
| HDMI | Da |
| Display port | Da |
| VGA | Ne |
| WLAN | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| WWAN | Ne |
| Spletna kamera | Ne |
| Čitalec kartic | Ne |
| AIO | Ne |
| Gaming | Ne |
| SSD | Da |
| Smart Card | Ne |
| Operacijski sistem | Linux |
| Osvetljena tipkovnica | Ne |
| Garancija v mesecih | 24 |
| GPS | Ne |
| Prstni odtis | Ne |
| Thunderbolt | Ne |
| Ima polnilec | Ne |
| Podpira USB PD | Ne |
| Zahtevana moč polnilca (W) | 280 W |
